Festival Mgr. programů v Lednici

foyer, budova A, Valtická 337, Lednice
Zahradnická fakulta

Kam po bakaláři?

Potkej se s garanty a studujícími magisterských programů ZF MENDELU. Zjistíš detaily o magisterském studiu a dále se dozvíš např.:

Rozdíly oproti bakalářskému studiu:

Budou ti vysvětleny rozdíly mezi magisterským a bakalářským studiem, včetně hlouběji se zabývajících témat, možností specializace a většího důrazu na výzkum či aplikované dovednosti.

Přehled předmětů:

Dozvíš se o struktuře magisterského programu, jeho povinných a volitelných předmětech a o tom, jaké dovednosti a znalosti můžeš získat v průběhu studia.

Zkušenosti současných magisterských studentů:

Současní magisterští studenti ti představí své zkušenosti se studiem, praxí a profesními výzvami, což ti může poskytnout užitečné perspektivy při rozhodování se pro svou vlastní kariéru a studijní plány.

Profesní možnosti a uplatnění:

Zjistíš možnosti, které máš po absolvování magisterského programu, včetně potenciálních kariérních cest a oblastí, ve kterých můžeš pracovat.

Možnosti praxe:

Seznámíš se s možnostmi praxe, stáží a dalších příležitostí k získání praktických zkušeností v průběhu svého magisterského studia.

A mnohé další.

Objev možnosti, které ti nabízí ukončený bakalář.
Aktivní účastník festivalu získá hodnotný dárek!