Reprezentační ples FRRMS - Cesta kolem světa

Kulturní centrum Semilasso, Palacká třída
Fakulta regionálního rozvoje a mezinárodních studií

Vážené dámy a vážení pánové,

připravte se na neodolatelnou výzvu pro Vaše smysly!

Srdečně Vás zveme na vrcholnou fakultní událost, kterou nesmíte minout. Ve čtvrtek 28. března Vám kulturní dům Semilasso přinese nezapomenutelný zážitek v podobě reprezentačního plesu FRRMS.

A co ho činí výjimečným? Letošní téma “Cesta kolem světa” není náhodné rozhodnutí. Odkazuje na 15. výročí naší fakulty, symbolicky spojené právě s tímto datem.

Co můžete očekávat? Připravte se na multikulturní večer plný rozmanitostí, tradic a exotiky. Ponořte se do chuťového dobrodružství s tradičními pokrmy ze všech kontinentů, obdivujte pestré taneční vystoupení a možná se na chvíli ocitněte v úplně jiném koutu světa.

Připojte se k nám na tuto dobrodružnou cestu kolem světa! Sledujte aktuality k plesu na naší Facebookové události nebo na Instagramovém účtu spolku Akademická unie.

Těšíme se na Vás!

Akademická unie FRRMS