Den otevřených dveří na PEF MENDELU

13. 1. 2017
Dveře Provozně ekonomické fakulty Mendelovy univerzity v Brně se veřejnosti otevřou v pátky 27. 1. a 3. 3. 2017. Zahájení bude vždy od 15:00 v Q 01.

Pokud  jste zvědaví, jak to u nás vypadá, přijďte na den otevřených dveří. Čeká vás prohlídka nejen studijních a odpočinkových prostor, ale také zajímavých laboratoří (laboratoř virtuální reality, laboratoř počítačových sítí, robotická laboratoř nebo marketingová laboratoř eyetrackingu).

Poznáte zajímavé lektory a budou se vám věnovat současní studenti PEFky. Dozvíte se vše o životě na PEF MENDELU a o studiu na bakalářském stupni studia. Zvědavcům otevřeme dveře naší fakulty, včetně dveří do zajímavých laboratoří, ve dvou termínech. Zahájení je vždy v 15:00 v přednáškové místnosti Q 01:

• 27. ledna 2017
  • 3. března 2017

Informace o nabízených bakalářských oborech naleznete zde.