Podpis memoranda s University of St. La Salle

23. 11. 2016
Mendelova univerzita v Brně a University of St. La Salle podepsaly 12. 11. 2016 na půdě filipínské univerzity memorandum vedoucí k prohloubení vzájemné spolupráce.

Memorandum (Memorandum of Understanding) bylo podepsáno rektorem Mendelovy univerzity v Brně (MENDELU), prof. RNDr. Ladislavem Havlem, CSc., a rektorem University of St. La Salle, panem Br. Manuel Pajarillo FSC Ph.d. Jednání se  za MENDELU účastnili také prorektor pro pedagogiku Martin Klimánek, prorektor pro mezinárodní vztahy a internacionalizaci Samuel Darkwah, vedoucí ústavu inženýrských staveb, tvorby a ochrany krajiny Petr Kupec z Lesnické a dřevařské fakulty MENDELU a zástupce Velvyslanectví České republiky na Filipínách Jan Vytopil. Cílem memoranda, je prohloubení vzájemné spolupráce v oblasti vědy a vzdělávání.