Volba Krále a Miss Brněnského Majálesu 2016 začala

28. 4. 2016
Brněnský Majáles 2016, který proběhne 6. května, se nezadržitelně blíží. V rámci programu opět dojde k volbě Krále a  Miss Brněnského Majálesu pro rok 2016.

O tyto tituly se budou ucházet zástupci 3 velkých brněnských univerzit – MENDELU, MUNI, VUT. Naši univerzitu v tomto klání reprezentují:

• Petr Kopecký, student navazujícího stupně studia Agronomické fakulty (post Krále Brněnského Majálesu) a
  • Simona Slivová, studentka bakalářského stupně studia Fakulty regionálního rozvoje a mezinárodních studií (Miss Brněnského Majálesu).

Věnujte prosím 3 minuty svého času a podpořte naše kandidáty a tím i celou Mendelovu univerzitu v Brně. Hlasovat můžete na obou přiložených odkazech:

V den konání akce, tedy 6. 5., budete moci kandidáty podpořit ještě jednou – útržkem ze své vstupenky. Nezapomeňte se proto zastavit v MENDELU zóně, kde bude přichystán i originální doprovodný program.

Ukažme všem, že MENDELU JEDE! Sdílení a další šíření hlasování je velmi vítáno.