Nastartuj se! A nakopej prokrastinaci.

15:00 – 17:30
Budova E (ICV), učebna E16
MENDELU

Kdo se může zúčastnit kurzu?

  • Studenti MENDELU.

Obsah:

Už jste polapeni tou zákeřnou prokrastinací?! To ona může za to, že vám nejde se namotivovat k žádným výkonům? Přijďte na kurz a znovu se nastartujte!

Povíme vám, od kdy je prokrastinace „in“ a co na ni platí, abychom se dokázali vymanit z jejich spárů. Kurz je našlapaný tipy a triky, které jdou snadno uvést do praxe nejen při učení se na zkoušky. Dozvíte se například o salámové metodě nebo LEGO metodě, kdy sníst žábu a jak čistit hlavu po vzoru Sheldona Coopera nebo Steva Jobse. Nesmíme zapomenout ani na princeznu na hrášku v podobě našeho „centra myšlení“.

Také se seznámíte s všudypřítomnými motivátory. A odnesete si jako komiks strategii TQ3L, která vás udrží bdělé i na té nejméně povedené přednášce.

První krok je na vás! S těmi dalšími vám pomůžeme na našem kurzu o prokrastinaci a motivaci.

Lektorky:

Mgr. Veronika Matějková
V poradenském a profesním centru se věnuji rozvoji učebních strategií studentů a podpoře studentů se specifickými potřebami.

Prošla jsem školením Feuersteinova instrumentálního obohacování a znalosti jsem využila při doučování v Salesiánském středisku mládeže.

Stála jsem u zrodu myšlenky vytvořit nástroj, který naučí vysokoškolské studenty s dyslexií lépe přistupovat k učení. Díky spolupráci s pražským Dyscentrem pak vznikl unikátní program Já na to mám!, který je využíván i na MENDELU.
Karolína Luščanová
Jsem studentkou 3. ročníku oboru Aplikovaná pedagogická studia na ICV MENDELU. Dříve jsem studovala na střední škole obor Informační služby a knihovnictví.

Zajímám se o vzdělávání dospělých a po dostudování bych se na poli andragogiky ráda prosadila.

Mám zkušenosti v oblasti personalistiky, kde jsem zajišťovala administrativní podporu a poprvé okusila vzdělávací firemní akce. Přípravu kurzu pro studenty vítám jako obohacující zkušenost pro svou praxi.

Cena:

Studenti MENDELUZDARMA

Kapacita:

Organizátor si vyhrazuje právo uskutečnit kurz pouze při dostatečném počtu zájemců.

Registrace:

Uzavřená.

Máte otázku?

Pošlete nám své dotazy na e-mail pcentrum@mendelu.cz a předmět e-mailu nazvěte: Prokrastinace – Mám otázku.

Mohlo by vás zajímat:

Semináře, webináře a workshopy zaměřené na osobní i profesní rozvoj a rozvoj studijních dovedností, pro studenty MENDELU je účast zdarma. Koukněte se na aktuální nabídku kurzů, zaregistrujte se k účasti na vámi vybraný kurz a těšte se!