Nastartuj se! A nakopej prokrastinaci.

ICV, budova E, učebna E16
MENDELU

Kdo se může zúčastnit kurzu?

• Studenti MENDELU (Bc. Mgr.)

Cíl kurzu:

Cílem kurzu je ukázat účastníkům, jak mohou překonat prokrastinaci pomocí různých metod, jak se efektivně motivovat a za splněné cíle odměnit.

Obsah:

Jste polapeni tou zákeřnou prokrastinací?! To ona může za to, že vám nejde se namotivovat k žádným výkonům? Přijďte na kurz a znovu se nastartujte! Dozvíte se, co na prokrastinaci platí a jak se jí úspěšně vyhnout.

Kurz je našlapaný tipy a triky, které jdou snadno uvést do praxe nejen při učení se na zkoušky. Povíme si například o salámové nebo LEGO metodě, kdy sníst žábu a jak vyčistit hlavu po vzoru Sheldona Coopera nebo Steva Jobse. Nesmíme zapomenout ani na princeznu na hrášku v podobě našeho „centra myšlení“.

Také zjistíte, jak je důležité se motivovat, odměňovat a seznámíte se s všudypřítomnými motivátory.

První krok je na vás! S těmi dalšími vám pomůžeme na našem kurzu o prokrastinaci a motivaci.

Lektorka:

Karolína Luščanová
Jsem studentkou 3. ročníku oboru Aplikovaná pedagogická studia na ICV MENDELU. Dříve jsem studovala na střední škole obor Informační služby a knihovnictví.

Zajímám se o vzdělávání dospělých a po dostudování bych se na poli andragogiky ráda prosadila.

Mám zkušenosti v oblasti personalistiky, kde jsem zajišťovala administrativní podporu a poprvé okusila vzdělávací firemní akce. Přípravu kurzu pro studenty vítám jako obohacující zkušenost pro svou praxi.

Cena:

Studenti MENDELU (Bc. a Mgr.)ZDARMA

Kapacita:

6 – 15 účastníků.

Organizátor si vyhrazuje právo uskutečnit kurz pouze při dostatečném počtu zájemců.

Registrace:

Uzavřená.

Máte otázku?

Pošlete nám své dotazy na e-mail pcentrum@mendelu.cz a předmět e-mailu nazvěte: Kurz: Prokrastinace – Mám otázku.

Mohlo by vás zajímat:

Semináře, webináře a workshopy zaměřené na osobní a profesní rozvoj a rozvoj studijních dovedností. Pro studenty MENDELU je účast zdarma.