Konopí a věda 3

30. 6. 2017
Dne 18. dubna a 19. dubna 2017 proběhne na Mendelově univerzitě v Brně třetí ročník konference s názvem „Konopí a věda“. Konference je zaměřena na jednu z nejstarších kulturních rostlin světa a jejího medicinálního využití. V rámci konference budou přednášet domácí a zahraniční odborníci na produkci a využití medicinálního konopí.

Představí se například: MUDr. Pavel Kubů, PharmDr. Marcela Škrábalová, Tjalling Erkelens (Holandsko), MUDr. Radovan Hřib, MUDr. Tomáš Zábranský, Dr. Bareket Schiff-Keren (Izrael), DR. William Notcutt (Velká Británie), Bea Goldman (Švýcarsko), Dr. Carol Peréz (Španělsko), MUDr. Jaroslav Mitlener, Dr. Daniel Schecter (Kanada) a MVDr. Ing. Václav Trojan, Ph.D. (MENDELU).

Před slavnostním zahájením 18. dubna 2017 proběhne tisková konference v 9.00 hodin v zasedací místnosti rektorátu MENDELU (Zemědělská 1, budova A, 1. patro), kde budou přítomni:

• MUDr. Radovan Hřib – Centrum léčby bolesti, FN U Sv. Anny Brno
  • MUDr. Tomáš Zabranský, Ph.D. – Klinika adiktologie, 1. LF UK Praha
  • MUDr. Pavel Kubů – ICCI Praha (International Cannabis and Cannabinoids Institute)
  • MVDr. Ing. Václav Trojan, Ph.D. – Ústav biologie rostlin AF MENDELU
  • Tjalling Erkelens – Bedrocan, Holandsko

Prosíme o potvrzení účasti na tiskové konferenci na email: tisk@mendelu.cz do 12. 4. 2017.