Úspěch studentek ZF MENDELU v soutěži diplomových prací

23. 11. 2017
Studentky prvního ročníku navazujícího magisterského studia oboru Zahradní a krajinářská architektura ZF MENDELU Bc. Kristýna Kohoutková a Bc. Kateřina Kmecová se v letošním roce zúčastnily soutěže diplomových prací se vztahem k životnímu prostředí a ekologii v Jihomoravském kraji. Jejich práce byly vybrány do kategorie exceletních prací.

Soutěž diplomových prací, pořádaná školským zařízením Lipka, vytváří podmínky pro mezioborové setkávání a dialog studentů přírodovědných, humanitních i technických oborů se zaměstnanci Odboru životního prostředí Jihomoravského kraje a se zástupci z praxe. 

 Vyhodnocení XV. ročníku Soutěže diplomových prací proběhne na mezioborové konferenci ve středu 29. listopadu v prostorách JMK v Brně na Žerotínově nám. 3. Vítězné práce, mezi nimiž jsou i práce obou studentek, budou prezentovány a následně proběhne diskuze s odborníky z akademické sféry i z praxe, která bývá tradičně velmi zajímavá právě tím, že se jí účastní zástupci mnoha různých oborů.

Bližší informace naleznete na stránkách zařízení Lipka: http://www.lipka.cz/soutez-diplomovych-praci?idm=193  nebo na facebooku: https://www.facebook.com/events/1994707030760977/?active_tab=about  

Více aktualit

Všechny aktuality