Rekreace s MENDELU

2. 6. 2015
Mendelova univerzita v Brně nabízí rekreační pobyty v nádherné přírodě Jeseníků a Žďárských vrchů. Přijeďte s rodinou či přáteli navštívit rekreační zařízení MENDELU, odpočinout si a nabrat síly v krásné přírodě. MENDELU nabízí ubytování v Karlově pod Pradědem (Jeseníky) a v Křižánkách (Českomoravská vrchovina).

Výukové a rekreační středisko Karlov pod Pradědem se nachází v turistickém centru Jeseníků, které jsou vyhledávaným místem pro svou krásnou přírodu, klid a v zimě pro výborné sněhové podmínky. V Karlově se můžete ubytovat ve dvojím typu zařízení, zděná budova nabízí komfortnější ubytování na 1-4lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením a TV, dřevěná budova pak nabízí jednodušší ubytování se společným sociálním zařízením na chodbě. K dispozici je také denní bar, pískoviště, houpačky, ohniště, venkovní ping – pong a kuželky. Ve společenské místností si pak můžete zahrát kulečník, stolní fotbal nebo šipky. Středisko je v provozu celoročně, stravování je zajištěno přímo v objektu formou polopenze.

Rekreační středisko Křižánky nabízí možnost ubytování v srdci CHKO Žďárské Vrchny na Českomoravské Vysočině. Penzion je přirozeným východiskem k návštěvě všech zajímavostí a krás Vysočiny, leží nedalko Devíti skal, skalního labyrintu, který je přírodní památkou a zároveň nejvyšším vrcholem Žďárských vrchů. Penzion se nachází přímo u lesa, s výhledem na okolní louky, daleko od ruchu a silničního provozu. Ubytování je poskytováno ve čtyřlůžkových apartmánech, jeden apartmán je šestilůžkový. Apartmány jsou vybaveny kuchyňkou a vlastním sociálním zařízením.

Přijeďte se za námi podívat!

Více aktualit

Všechny aktuality