Proběhl již 8.ročník veletrhu JobChallenge.

5. 12. 2014
Dne 5. 11. 2014 se v Richard Adam Gallery, ve Vaňkovce konal 8. ročník Veletrhu pracovních příležitostí pro studenty a absolventy vysokých škol JobChallenge. 

JobChallenge je profesionálně organizovaným, koncepčně promyšleným veletrhem, jenž ve své filozofii vychází z analýzy potřeb firem i studentů/absolventů/uchazečů o zaměstnání, který vytváří příležitost pro osobní setkání zaměstnavatelů se studenty, inspiruje je, aby vstup na trh práce vnímali jako svou „jobchallenge“. Bonusem veletrhu je veselá, hravá a zábavná linie podbarvující celý veletrh, která baví jak firmy a studenty, tak řečníky i organizátory.

Akci společně uspořádali pracovníci Poradenského centra VÚ Institutu celoživotního vzdělávání Mendelovy univerzity v Brně, Kariérního centra Masarykovy univerzity a Poradenského centra Vysokého učení technického v Brně.

Účastníci se mohli setkat se 73 vystavovateli, navštívit 20 přednášek v rámci doprovodného programu, vyfotit se ve fotokoutku a zkonzultovat svůj životopis
a motivační dopis s pracovníky pořadatelských poradenských center. Všem účastníkům, jak z řad vystavovatelů, tak studentů, děkujeme a těšíme se na příští ročník!

Více aktualit

Všechny aktuality