OP VVV Aktuálně - Výsledky strategických projektů

13. 4. 2017
Mendelova univerzita v Brně pod vedením koordinátorů prorektora Martina Klimánka a děkana Zahradnické fakulty Roberta Pokludy získala celouniverzitní strategické projekty OP VVV za téměř 500 mil. Kč.

Mendelova univerzita v Brně pod vedením koordinátorů prorektora Martina Klimánka a děkana Zahradnické fakulty Roberta Pokludy získala celouniverzitní strategické projekty OP VVV „Konkurenceschopný absolvent Mendelovy univerzity v Brně“ a „Infrastruktura pro konkurenceschopného absolventa Mendelovy univerzity v Brně“ za téměř 500 mil. Kč.

Hodnotící komise ocenila připravené projekty velmi vysoko, ESF projekt doc. Klimánka získal 92 bodů ze 100 možných, projekt ERDF prof. Pokludy byl hodnocen 86 body ze sta možných.

Projekty budou realizovány od 1.června 2017. Projekty budou mít přímý přínos do rozpočtu univerzity a ovlivní chod univerzity nejméně do roku 2022.