Od 23. 3. nastává změna v přístupu do univerzitního kampusu Brno-Černá pole

20. 3. 2020
S ohledem na aktuální situaci nouzového stavu, s přihlédnutím k pohybu osob v univerzitním kampusu, bude s platnostiod pondělka 23. 3. 2020 přístup a příjezd do univerzitního areálu v Brně-Černých Polích pouze hlavním vstupem mezi objekty A a B z ulice Zemědělská. Vstup bude přes turniket na zaměstnaneckou/studentskou kartu, osoby bez karty nebudou do areálu vpouštěny, v oprávněných případech budou pracovníky ostrahy (externí smluvní společností OLMAN) zapsáni s datem, časem a účelem příchodu/příjezdu.

Vstup brankou mezi objekty A a Q, severovýchodní vstup u objektu T, vstup přes objekt B (od zastávky Lesnická) i vstup do objektu A z ulice Zemědělská 1 bude nejpozději k 23. 3. 2020 uzavřen. Na všech uzavřených vstupech bude informace k přístupu do areálu.

Vstup do objektu A z ulice Zemědělská bude opatřen zvonkem pro možné doručování zásilek, pracovníci vrátnice v přízemí objektu A budou zásilky přebírat.

 

Od 19. 3. 2020 je uzavřena brána pod objektem Q z ulice Erbenova, vedle brány je turniket. Kterým je možný pouze odchod z areálu.

Více aktualit

Všechny aktuality