IX. velikonoční výstava na Rybničním zámečku v Lednici

3. 4. 2017
Srdečně Vás zveme na již tradiční jarní akci do slavnostně vyzdobených prostor Rybničního zámečku, kde se o letošních velikonočních svátcích uskuteční oblíbené, v pořadí již deváté, Velikonoční zastavení.

Srdečně Vás zveme na již tradiční jarní akci do slavnostně vyzdobených prostor Rybničního zámečku, kde se o letošních velikonočních svátcích uskuteční oblíbené, v pořadí již deváté, Velikonoční zastavení, konané v součinnosti rektorátu Mendelovy univerzity v Brně, Zahradnické fakulty MENDELU a obce Lednice. Instalace květin a floristických vazeb v prostorách zámečku budou v tomto roce inspirovány tématem „Jaro na talíři“. Součástí prezentace budou rovněž objekty ze skla, keramiky a porcelánu, které vznikly jako výstupy klauzurních prací studentů Akademie (SOŠUP) ve Světlé nad Sázavou. Květinovou výzdobu interiéru zámečku dále doplní výstava obrazů s květinovou tématikou od místních autorek Dagmary Dvořáčkové (Lednice) a Zdeny Krejčiříkové (Valtice).

Zámeček bude přístupný veřejnosti od pátku 14. dubna do pondělí 17. dubna 2017, vždy od 9:00 do 17:00 h

Zpříjemněte si nadcházející velikonoční svátky návštěvou romantického prostředí Rybničního zámečku, na kterém bude pro každého připraveno drobné občerstvení.

Více aktualit

Všechny aktuality