Time management? Life management

MENDELU

Kdo se může zúčastnit kurzu?

  • Studenti MENDELU.

Obsah:

Nevíte kam dřív skočit? Nestíháte? Potřebovali byste, aby měl den 48 hodin? Přijďte na náš kurz time managementu.

Podíváme se v něm na to, jak nakládáte s vlastním časem, jak plánujete, kdy prokrastinujete a ztrácíte čas, a jak můžete být více efektivní.

Zaměříme se na tyto dovednosti: stanovování cílů, jejich periodické vyhodnocování, plánování, určování priorit, sebe motivování. A taky na to, jak si ochočit největšího žrouta času – sociální sítě.

Součástí kurzu bude také práce s vlastními časovými snímky dne.

Kurz bude zaměřený nejen na zvládání povinností a úkolů každodenního života, ale i na plnější, příjemnější využití času v dalších oblastech a především na hledání cesty k nabytí spokojené pracovně-mimopracovní rovnováhy.

Úkol:

Zkuste prosím sledovat jeden Váš (typický) všední den. A zaznamenejte do následující tabulky co nejpodrobněji všechny činnosti, které jste v něm vykonali, od probuzení do usnutí.

Vyplněný časový snímek analyzujte podle toho, co si podle Vás ve Vašem time managementu zaslouží pozornost či zlepšení. Vždy, když věnujeme čas něčemu/někomu jinému, než chceme, dáváme přednost těm jiným věcem před sebou.

Vyplněný a vytištěný časový snímek si přineste s sebou na kurz.

Lektorka:

PhDr. Zdeňka Hort, Ph.D.
Aktuálně pracuji jako psycholožka, kariérová poradkyně a koučka v Poradenském a profesním centru MENDELU.

Mám za sebou více než 15 let zkušeností s psychologickým poradenstvím zejména vysokoškolských studentů.

Kromě individuálních konzultací se věnuji pořádání skupinových kurzů zaměřených na seberozvoj a objevování a naplňování potenciálu mých klientů.

Cena:

Studenti MENDELU ZDARMA

Jak se zúčastnit?

Kurz již proběhl. Registrace zájemců o účast je uzavřená.

Máte otázku?

Potřebujete se nás ještě na něco zeptat? Vaše dotazy nám pošlete na e-mail pcentrum@mendelu.cz a předmět e-mailu nazvěte: Kurz: Time management – Mám otázku.

Mohlo by vás zajímat:

Aktuální přehled kurzů poradenského a profesního centra: