Reprezentační ples PEF MENDELU

Provozně ekonomická fakulta
Připravte se na nezapomenutelný večer plný elegance, tance a společenského lesku! Reprezentační ples PEF MENDELU, pořádaný Spolkem Studentské unie PEF MENDELU, je událostí, na kterou se můžete těšit v termínu 1. března 2024.

Vstupte do světa, kde se spojují vášeň pro tanec, stylové oblečení a příjemná společnost. Reprezentační ples PEF MENDELU je místem setkání studentů, pedagogů a hostů v jedinečném prostředí, kde zazní hudba různých žánrů, od tanečních evergreenů až po moderní hity. Otevřená taneční plocha vás zve k tanci, ať už jste zkušenými tanečníky nebo jen rádi pozorujete tanec jiných.

Tento večer nejde pouze o tancování. Reprezentační ples je příležitostí pro vzájemné propojení studentů a akademiků a pracovníků univerzity v neformálním prostředí, kde se mohou vést zajímavé diskuse a navazovat nová přátelství. Oblečte si své nejlepší šaty a obleky a přidejte se k této společenské události, která se stane vzpomínkou na celý život. Letošní téma vám ještě zavčas odhalíme.

Minulý rok jsme zorganizovali nádherný večer plný eleganci a zábavy. Připravili jsme pro Vás tradiční Reprezentační ples, který se odehrával v duchu Benátského karnevalu, a to v kulturním centru Babylon, prvorepublikovém skvostu. Hudba kapely a úžasná atmosféra divadelního karnevalu vytvořily nezapomenutelný zážitek. Kromě tance jsme pro vás připravili mnoho dalších zajímavých momentů. Stand-up comedy vystoupení, předtančení studentů, volba nového Krále a Královny PEF a také volba nejoblíbenějšího vyučujícího – to vše bylo součástí programu. Půlnoční program a pozdější afterparty přinesly další skvělé okamžiky, které jsme si společně užili až do ranních hodin. Podívejte se na fotogalerii!

Reprezentační ples PEF MENDELU je prostě zážitek, který propojuje studijní komunitu v jedinečné atmosféře. I letos se těšíme se na setkání s vámi na této plesové noci plné radosti, tance a nezapomenutelných okamžiků. Dejte si rezervaci na 1. března 2024 a nechte se unést do světa reprezentativní elegance na Reprezentačním plese PEF MENDELU.

Srdečně vás zveme na Reprezentační ples PEF MENDELU 1. března 2024!