Podávání přihlášek do navazujícího magisterského studia PEF MENDELU

Provozně ekonomická fakulta

Přihlášky na navazující magisterské studium na PEF MENDELU se blíží ke konci! Máte ještě čas do 20. srpna, abyste se rozhodli pro další krok ve vašem vzdělávání. Pokud jste již absolvovali bakalářské studium a hledáte specializovanější a praxi orientovaný program, pak je navazující magisterské studium na PEF MENDELU tou správnou volbou. Programy nabízené na PEF MENDELU jsou zaměřené na ekonomiku, management a informatiku.

Co tě potká na navazujícím magisterském studiu na PEF MENDELU?

Ekonomika, management i informatika, pokud máte zájem o další studium na PEF MENDELU, neváhejte a podávejte přihlášky do 20. srpna. Možnosti a příležitosti jsou zde, stačí se rozhodnout a vstoupit do další etapy vašeho vzdělávání a kariéry. Na PEF MENDELU najdete program, který vám pomůže dosáhnout vašich cílů. Hodně štěstí při výběru a těšíme se na vás na fakultě!

Chci více informací o navazujícím magisterském studiu

Přihláška do navazujícího magisterského studia a další informace