Jak vyladit CV a MD

Online - MS Teams
MENDELU

Kdo se může zúčastnit kurzu?

• Studenti MENDELU.

Obsah:

Máte v CV fotku anebo ne? Je důležitější forma nebo obsah? Stačí jedna stránka anebo je potřeba detailně popsat úplně vše? Proč se v životopise mají uvádět kompetence, když si je stejně každý může vymyslet? A na co se zaměřit v motivačním dopise?

Zkrátka a dobře, chcete se ujistit o tom, že Váš životopis a motivační dopis obsahují to podstatné a jsou podle posledních trendů?

Zúčastněte se tohoto webináře. Těším se na vás!

Lektorka:

PhDr. Zdeňka Hort, Ph.D.
Aktuálně pracuji jako psycholožka, kariérová poradkyně a koučka v Poradenském a profesním centru MENDELU.

Mám za sebou více než 15 let zkušeností s psychologickým poradenstvím zejména vysokoškolských studentů.

Kromě individuálních konzultací se věnuji pořádání skupinových kurzů zaměřených na seberozvoj a objevování a naplňování potenciálu mých klientů.

Cena:

Studenti MENDELU ZDARMA

Registrace:

Registrace zájemců o účast je uzavřená.

Lze zrušit registraci?

Ano. Pokud jste se zaregistroval/a k účasti, ale něco se změnilo a kurzu se nezúčastníte, pošlete nám na e-mail pcentrum@mendelu.cz zprávu: Kurz: CV a MD – Chci se odhlásit.

Organizátor si vyhrazuje právo uskutečnit kurz pouze při dostatečném počtu zájemců.

Máte otázku?

Potřebujete se nás ještě na něco zeptat? Vaše dotazy nám pošlete na e-mail pcentrum@mendelu.cz a nazvěte předmět e-mailu: Kurz: CV a MD – Mám otázku.

Mohlo by vás zajímat:

Aktuální přehled kurzů poradenského a profesního centra: