Jak přemýšlet nad svou kariérou v průběhu studia (co můžu začít dělat už v prváku)

Online – MS Teams
MENDELU

Kdo se může zúčastnit kurzu?

• Studenti MENDELU (Bc.)

Záměr:

Máš pocit, že na kariéru je ještě brzy? Vyvedeme tě z omylu. Jak se taková kariéra plánuje a co pro ni můžeš udělat hned teď si řekneme na webináři Jak přemýšlet nad svou kariérou v průběhu studia. Ani v prváku není příliš brzy. Vhodné kroky tě do budoucna odliší od početné konkurence a hlavně získáš uklidnění v tom, že jdeš správným směrem.

Obsah:

Dozvíš se:

• Jak poznat své silné stránky a v čem jsou pro kariéru důležité.
  • Jaké kompetence rozvíjet.
  • Co očekávají zaměstnavatelé a jak tomu jít včas naproti.
  • Kde hledat zkušenosti.
  • Jak si budovat portfolio.
  • Jak uvažovat nad svou kariérou a volit si smysluplnou cestu.

Lektorka:

MgA. Iva Hájková Peláková
Koučka, kariérní poradkyně a lektorka osobního rozvoje.

Pomáhám klientům, zejména studentům, hledat tu správnou cestu a dosahovat cílů.

Vystřídala jsem práci na volné noze, v korporátu, ve státním podniku i na univerzitě. Více než 6 let pomáhám plánovat a naplňovat kariéru studentů na ČVUT.

Razím v kariéře motto: Co můžeš udělat hned, neodkládej na zítřek.

Cena:

Studenti MENDELU (Bc.)ZDARMA

Kapacita:

6 – 30 účastníků.

Organizátor si vyhrazuje právo uskutečnit kurz pouze při dostatečném počtu zájemců.

Forma:

Interaktivní s využitím kamery, mikrofonu a chatu. Webinář bez záznamu.

Registrace:

Uzavřená.

Máte otázku?

Pošlete nám své dotazy na e-mail pcentrum@mendelu.cz a předmět e-mailu nazvěte: Kurz: Jak přemýšlet nad svou kariérou v průběhu studia – Mám otázku.

Mohlo by vás zajímat:

Semináře, webináře a workshopy zaměřené na osobní a profesní rozvoj a rozvoj studijních dovedností. Pro studenty MENDELU je účast zdarma.