Den otevřených dveří na AF

Agronomická fakulta MENDELU, Zemědělská 1, Brno
Agronomická fakulta

Váháš, kam po střední škole? Přijď se podívat, jak to chodí u nás na Agronomické fakultě MENDELU. Dozvíš se, co obnáší studium, jaké programy můžeš studovat, prohlédneš si kampus a naše moderní výukové prostory a o studentském životě se můžeš pobavit přímo se studenty.

• 10:00 – společný začátek, budova Q, posluchárna Q 01
    (informace k přijímacímu řízení, představení studijních programů a průběhu studia, informace k zahraničním výjezdům, ubytování na kolejích, ukázky ze života na fakultě)
  • 11:00-14:00 – prohlídka výukových prostor
    (stanoviště rozdělená dle studijních programů)
Jak si DOD co nejlépe užít?

Přijď chvíli před 10:00 do posluchárny Q 01. Tam se dozvíš všechno podstatné k přijímačkám. Na místě budou studijní referentky, ambasadoři studijních programů, zástupci zahraničního oddělení i správy kolejí. Pokud máš dotaz, tohle je to správné místo, kde se zeptat.

Od 11:00 do 14:00 pak máš prostor si individuálně projít stanoviště všech studijních programů, které tě zajímají. Na stanovišti se dozvíš podrobnosti k danému studiu, a navíc tě přímo vyučují provedou výukovými prostorami a ukážou ti, čemu se v rámci studia můžeš věnovat.

Přehled stanovišť
MÍSTOSTUDIJNÍ PROGRAM
Budova MTechnologie potravin, Pivovarství a sladařství, Zootechnika, Fytotechnika
Budova QAgroekologie, Aplikovaná technika