AC/DC nanečisto

MENDELU

Kdo se může zúčastnit AC/DC?

  • Studenti MENDELU.

Obsah:

Máte rádi AC/DC? My taky! Přijďte si vyzkoušet metody Assessment a Development centra, se kterými se můžete setkat nejen během výběrového řízení.

V rámci jednodenního programu pro 8 účastníků zažijete několik skupinových i individuálních modelových situací, ve kterých prověříte své kompetence a předpoklady pro budoucí uplatnění.

Vyzkoušíte si nanečisto, jak to může vypadat u reálného „výběrka”, a na základě Vašeho výkonu pro Vás připravíme individuální zhodnocení Vašich silných stránek a prostoru pro další rozvoj.

Získejte zajímavou zkušenost a poznejte sami sebe zase o kousek víc!

Lektorka:

PhDr. Zuzana Slováčková, Ph.D.
Psycholožka, lektorka a konzultantka

Dlouhodobě se věnuji práci s lidmi ve smyslu jejich rozvoje a vzdělávání. Mám zkušenosti s různými cílovými skupinami (od nezaměstnaných po vrcholové manažery).

Aktuálně se více zaměřuji na práci se studenty – ať už je to předávání zkušeností v rámci výuky na Psychologickém ústavu FF MU nebo v Poradenském a profesním centru MENDELU, kde nabízím psychologické i kariérové poradenství a koučink.

Cena:

Studenti MENDELUZDARMA

Jak se zúčastnit?

Kurz již proběhl. Registrace zájemců o účast je uzavřená.

Máte otázku?

Potřebujete se nás ještě na něco zeptat? Vaše dotazy nám pošlete na e-mail pcentrum@mendelu.cz a předmět e-mailu nazvěte: Kurz: AC/DC nanečisto – Mám otázku.

Mohlo by vás zajímat:

Aktuální přehled kurzů poradenského a profesního centra: