Sté výročí univerzit připomene i hokejové utkání

10. 9. 2019
S blížícím se startem akademického roku začal i prodej lístků na jednu z největších studentských událostí, jaká se na podzim v Brně chystá. Ve čtvrtek 7. listopadu se od 19 hodin v hokejové DRFG střetnou ve výročním utkání ke 100. narozeninám obou vysokých škol týmy Masarykovy a Mendelovy univerzity. Cena lístků v předprodeji je 140 korun a prodávají se v síti Ticketportal.

Hokejový duel by měl být jedním z vrcholů stovkových oslav. Organizátoři by jím rádi navázali na tradici studentských hokejových zápasů, která v Brně vznikla před několika lety, a letos už vyústila dokonce v založení samostatné české Univerzitní ligy ledního hokeje. Listopadové utkání nebude patřit do této soutěže, ale bude mít slavnostní charakter s bohatým doprovodným programem.

Předcházet mu bude studentský průvod fanoušků obou týmů z centra města nebo soutěže o ceny před a v průběhu zápasu. Vítěz duelu bude mít tu čest držet u sebe putovní pohár, o který by se mělo později hrát každoročně.

Lístky můžete koupit zde.