První kariérní den Odstartuj zaznamenal nebývale pozitivní ohlas.

30. 10. 2014
Poradenské centrum VÚ ICV MENDELU uspořádalo dne 16. 10. 2014 ve spolupráci se studenty univerzity kariérní den ODSTARTUJ.

Celý kariérní den byl nabitý přednáškami a workshopy z pracovního prostředí, jejichž hlavním cílem bylo dát studentům užitečné rady a tipy k úspěšnému vstupu na trh práce. O kariérní den projevilo zájem 250 studentů, kteří absolvovali dvě až tři přednášky. Dalších 100 studentů se zúčastnilo doprovodného programu profesionálního focení na životopis a konzultace CV. Celková účast na jednotlivých aktivitách kariérního dne tak vystoupila přibližně na 600 účastí za 7 přednášek, 6 workshopů a doprovodný program. Uvedený počet je pro nás velmi potěšující a je signálem, že tyto aktivity byly přijaty velmi pozitivně a je třeba v nich i nadále pokračovat.

Za PR VÚ ICV MENDELU

Ing. Iva Houbová