Velikonoční zastavení na Rybničním zámečku v Lednici

1. 3. 2016
Přijďte se podívat na slavnostně vyzdobené prostory Rybničního zámečku v Lednici v rámci tradičního Velikonočního zastavení.

Srdečně Vás zveme na již tradiční jarní akci do slavnostně vyzdobených prostor Rybničního zámečku, kde se o letošních velikonočních svátcích uskuteční oblíbené, v pořadí již osmé, Velikonoční zastavení, konané v součinnosti rektorátu Mendelovy univerzity v Brně, Zahradnické fakulty v Lednici a obce Lednice. Instalace květin a floristických vazeb v prostorách zámečku budou v tomto roce motivovány tématem „Jaro v převleku“. Květinovou výzdobu interiéru zámečku doplní výstava ke 200. výročí založení Rybničního zámečku, jejíž součástí bude i model Rybničního zámečku.

Zámeček bude přístupný veřejnosti takto:

pátek 25. března 2016 od 12,00 do 17,00 h

sobota 26. března, neděle 27. března a pondělí 28. března 2016 vždy od 9:00 do 17:00 h.

Využijte možnost přivítat jaro v romantickém prostředí Rybničního zámečku, na kterém bude jako obvykle pro každého připraveno drobné občerstvení.