Týden vědy a techniky 2015 na MENDELU

4. 11. 2015
V těchto dnech probíhá na mnoha místech největší festival vědy a techniky v České republice. Již patnáctého ročníku tohoto festivalu se mimo jiné brněnské instituce účastní i Provozně ekonomická fakulta Mendelovy univerzity v Brně.

V odpoledních hodinách 12. listopadu nabídne PEF MENDELU během dne otevřených dveří zařazeného do Týdne vědy a techniky možnost navštívit specializované laboratoře podílející se na výzkumech v oblasti aplikované informatiky a ekonomických věd. Mezi největší taháky budou patřit neuromarketingová laboratoř, laboratoř virtuální reality, či laboratoř inteligentních systémů. Přijďte si vyzkoušet virtuální realitu, nebo si nechat „přečíst myšlenky“. Laboratoře s odborným výkladem budou otevřeny v budově Q mezi 14. a 18. hodinou. O den později, 13. listopadu, pak proběhne přednáška doc. Ing. Svatopluka Kapounka, Ph.D. na téma Finance po období krize, a to v 16 hod. Návštěvníci budou navigováni prostřednictvím šipek a orientačního značení.

Mendelova univerzita, kromě vědeckých pracovišť, nabízí svým návštěvníkům i možnost prohlídky samotného univerzitního kampusu včetně přilehlého arboreta. Obvzláště v tomto období si u nás můžete prohlédnout, jak krásně může vypadat podzim uprostřed metropole.

{FUNCTION[„po-modules-photogallery“](id=408)}