Provozně ekonomická fakulta Mendelovy univerzity v Brně spustila netradiční propagační kampaň

11. 1. 2016
Provozně ekonomická fakulta Mendelovy univerzity v Brně (PEF MENDELU) dnes spustila novou propagační kampaň pro studenty. Jedná se o sérii 4 krátkých filmů v různých žánrech, první představený je horor. Mezi herci se objevil i děkan fakulty a někteří učitelé.

V současnosti na trhu vysokoškolského vzdělávání, obzvláště v některých oborech, dochází k převisu nabídky nad poptávkou. To často vede některé školy ke snižování laťky pro přijetí ke studiu. „Pokud chce tedy vysoká škola či fakulta upoutat k sobě zájem a mít možnost si vybírat mezi kvalitními uchazeči, musí kromě tradičních způsobů propagace nalézat i nové formy komunikace,“ vysvětluje děkan PEF MENDELU, doc. Ing. Arnošt Motyčka, CSc., který také svolil k účinkování v jednom z připravovaných filmů.

Provozně ekonomická fakulta Mendelovy Univerzity v Brně ve spolupráci s mladými nadějnými filmaři z uskupení little cube vypouští do světa čtyři krátké zfilmované příběhy o tom, jakými způsoby se dá studovat na vysoké škole. Pomocí filmové nadsázky a využití oblíbených filmových žánrů se diváci mohou těšit na zasazení typických studentských situací do hororového, westernového, romantického a sci-fi filmového hávu. Ve filmech si zahráli jak mladí talentovaní herci z uměleckých škol, tak studenti fakulty a taktéž i pracovníci fakulty spolu se samotným děkanem!

Jako první díl je představen příběh zasazený do hororového stylu o pilné studentce, která školu velice prožívá a „hrotí“ do posledních chvil. V osudný den musí odevzdat do půlnoci seminární práci.

Odkaz na YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=vLz63gxAnjo

Premiéry dalších filmů jsou naplánovány na 17. 1. 2016 (western), 24. 1. 2016 (romantický) a 31. 1. 2016 (sci-fi) a budou k nalezení na speciální stránce www.vystuduj.to nebo na FB fakulty:https://www.facebook.com/pef.mendelu/

 

Více aktualit

Všechny aktuality