Proměny městské krajiny 2015

24. 8. 2015
Ústav zahradní a krajinářské architektury Zahradnické fakulty Mendelovy univerzity v Brně, jako nositel jedinečné mnohaleté tradice výuky krajinářské architektury a zahradního umění v ČR, si Vás dovoluje pozvat k účasti na festivalu a mezinárodní konferenci tematizujících ideu PROMĚNY MĚSTSKÉ KRAJINY. Diskuse českých a zahraničních odborníků na dané téma doplněná o bohatý kulturní program se bude odehrávat v Akademické zahradě a dalších prostorách lednického kampusu ZF MENDELU.

Po dobu trvání festivalu a konference se Akademická zahrada Zahradnické fakulty MENDELU, sídlící v Lednici promění v dějiště osvětové a inspirativní výstavy prezentující městské krajiny z nejrůznějších částí světa, dějiště mezinárodního odborného dialogu k tématu proměn městské krajiny a v neposlední řadě také v dějiště zajímavých doprovodných kulturních akcí. Hlavním cílem festivalu a konference je podpora zájmu o městskou krajinu cestou dialogu, osvěty i zábavy.

Ve dnech konání festivalu a konference se můžete těšit na tematické přednášky, vernisáž výstavy, netradiční umělecká vystoupení – performance, ukázky aranžování květin, ochutnávku vín z produkce Zahradnické fakulty a další zážitky. Těšíme se na shledanou v akademické zahradě ZF MENDELU v Lednici!

Bližší informace a program naleznete na: www.urbanlandscapecz.doodlekit.com a na facebooku (Ústav zahradní a krajinářské architektury)

{FUNCTION[„po-modules-photogallery“](id=346)}

Více aktualit

Všechny aktuality