Přijďte se inspirovat na Erasmus+ Mobility Day!

2. 12. 2015
Srdečně vás zveme na Erasmus+ Mobility Day. Přijďte si poslechnout prezentace o jednotlivých možnostech studia a pracovních stáží v rámci programu Erasmus+. Dozvíte se, jak vycestovat do evropských zemí za studiem, do jakých zemích je možné vycestovat, na jakou univerzitu, jak najít stáž, jaké jsou podmínky mobilit, jaká bude finanční podpora a další.

Navíc jednotlivé prezentace studentů, kteří se již Erasmus+ pobytu zúčastnili, vám ukážou, jak takový Erasmus+ pobyt skutečně vypadá, jaké je studium v cizím jazyce, cizí zemi, jak potkáte mnoho dalších přátel, jaké je cestování a mnoho dalších informací. Máte jedinečnou šanci setkat se osobně se studenty, kteří již ve vaší vysněné zemi pobývali, a zeptat se jich na cokoliv, co vás zajímá.

Plakát k Erasmus Mobility Day