Přijďte na mezinárodní konferenci FOOD FORUM 2016

2. 2. 2016
Dne 17. února 2016 se v rámci potravinářského veletrhu SALIMA 2016 můžete zúčastnit mezinárodní konference FOOD FORUM 2016 na téma „Konkurenceschopnost evropského trhu s potravinami". Dále v rámci tohoto veletrhu proběhne dne 18. února 2016 odborný seminář „Dotační a proexportní politika českého potravinářství".

 

Konference bude probíhat za účasti ministra zemědělství České republiky pana Mariana Jurečky  a prezidenta Agrární komory ČR a Potravinářské komory ČR pana Miroslava Tomana. Můžete se také těšit na další významné účastníky konference jako je paní Mella Frewen, generální ředitelka FoodDrink Europe (Evropská Federace potravinářského a nápojářského průmyslu), paní Viera Šedivá, náměstkyně pro řízení sekce potravinářských výrob – Úřadu pro potraviny, Ministerstvo zemědělství, pan Jiří Šír, náměstek pro řízení Sekce komodit a poradenství, Ministerstvo zemědělství a představitel Generálního ředitelství pro zdraví a bezpečnost potravin Evropské komise (DG SANTE).

Konference proběhne 17. února 2016 od 14.30  hodin v kongresovém sále brněnského hotelu Holiday Inn, Křížkovského 20.

Závazné registrace (ve formě: příjmení, jméno, organizace, e-mail) zasílejte na  e-mail:

dana.koubova@mze.cz  tel.: 773 070 621

 

 

  

Odborný seminář  „Dotační a proexportní politika českého potravinářství“ proběhne za účasti ministra zemědělství České republiky pana Mariana Jurečky a prezidenta Agrární komory ČR  a Potravinářské komory ČR pana Miroslava Tomana. Dalšími účastníky semináře jsou Ing. Josef  Tabery, ředitel odboru Řídící orgán PRV, Ministerstvo zemědělství, Ing. Jan Procházka, Generální ředitel, Exportní garanční a pojišťovací společnost a. s.  (EGAP),  Ing. Karel Bureš, Generální ředitel, Česká exportní banka, a.s.  a další vedoucí představitelé Ministerstva zemědělství a Potravinářské komory.

Odborný seminář proběhne dne 18. února 2016 od 13.00  hodin v Pavilonu A 3, Sál Morava,  výstaviště Veletrhy Brno, a. s. Výstaviště 1.

Závazné registrace  (ve formě: příjmení, jméno, organizace, e-mail) zasílejte na  e-mail: 

olaf.deutsch@mze.cz,  tel.: 607 886 278

 

Více aktualit

Všechny aktuality