PEF Mendelu a Spolek SU PEF plánují networking pro absolventy

25. 11. 2015
PEF Mendelu a Spolek SU PEF Vás zve na Absolventský networking.

Networking, neboli síťování, je řízená síť firem nebo osob, které jejím prostřednictvím získávají to, co potřebují. Napomáhá k zefektivnění podnikání, umožňuje seznamování lidí, kteří si mohou být vzájemně prospěšní a nápomocní a podporuje udržování dlouhodobých kontaktů. Je to moderní, účinná a v současné době i velmi populární formu udržování a prohlubování obchodních vazeb.

Cílem tohoto projektu je umožnit spolupráci a vzájemnou pomoc bývalým spolužákům, kteří po ukončení studia navzájem přerušili kontakt, a přitom by jim sdílení informací a získaných zkušeností mohlo pomoci v jejich další činnosti. Absolventi, kteří se do networkingu zapojí, mohou získat nové kontakty, důležité informace, zpětnou vazbu, rozšíření svých obzorů a v neposlední řadě i významnou  konkurenční výhodu. 

Jste zvědaví? Chcete se seznámit s novými lidmi, získat cenné informace a zasoutěžit si?
Přijďte 8. 12. 2015 v 19:00 do budovy X v areálu MENDELU.

Kromě sbíraní kontaktů na Vás čeká vystoupení zpěvačky Zuzany Němečkové v doprovodu Jiřího Kalouska z B-side bandu, skvělé občerstevení formou rautu. 

Aby akce byla úspěšná, a vše jsme zvládli pořádně připravit prosím Vás o registraci předem zde: bit.ly/1OVqjTN

Neváhejte a pořiďte si vstupenky za 290 Kč co nejdříve zde: https://www.smsticket.cz/vstupenky/5056-absolventsky-networking-pefkaru

Můžete si je pořídit prostřednictvím SMS ticket, zaplatit kartou, či platbu zaslat na číslo účtu: 268424998/0300 nejpozději do 4. 12. 2015.

Těšíme se na Vás 

PR PEF MENDELU

Více aktualit

Všechny aktuality