MENDELU se na veletrhu nabídne maturantům

1. 11. 2015
I na 22. ročníku GAUDEAMU rozbije svůj stan Mendelova univerzita v Brně. Přijďte na brněnské výstaviště 3. – 6. listopadu zjistit potřebné informace pro studium, zasoutěžit si, nebo ochutnat speciality naší potravinové výroby. Na pavilonu G jsme pro vás v úterý, středu i čtvrtek od 8 do 16 hodin, v pátek pak do 14.

Kromě prezentace univerzity i jednotlivých fakult si s MENDELU zasoutěžíte v kvízu moderovaným jedním z moderátorů a herců České televize. Na našem stánku můžete navíc dvakrát denně ochutnat speciality, třeba ty s praženými larvami potemníka moučného. Po informační stránce si na své přijdou především maturanti, rádi ovšem poradíme i s výběrem magisterského či doktorandského studia.