MENDELU a spolupráce s firmou BMT Medical Technology s.r.o.

23. 1. 2017
Firma BMT naší univerzitě zapůjčila pro testování přístroj CLIMACELL 707 evo. Jedná se tzv. růstové komory pro pěstování zelených rostlin s barevným LED řízeným osvětlením. MENDELU bude moci vyzkoušet pěstování rostlin v jiném prostředí a společnost BMT získá kvalifikovaný a dlouhodobý výstup.

Na sklonku roku 2016 se podařilo rozjet velmi zajímavou a dlouhodobou spolupráci se společností BMT Brno. Firma BMT naší univerzitě zapůjčila pro testování přístroj CLIMACELL 707 evo. Jedná se tzv. růstové komory pro pěstování zelených rostlin s barevným LED řízeným osvětlením. MENDELU bude moci vyzkoušet pěstování rostlin v jiném prostředí a společnost BMT získá kvalifikovaný, dlouhodobý výstup se závěrečnou zprávou. Stejné zařízení bylo v roce 2016 instalováno v Itálii a Číně.