Konference JobChallenge již 22.10. v kině Scala!

16. 10. 2015
Víte, jak zaujmout zaměstnavatele? Ne? Připravte se na veletrh JobChallenge 2015 a blýskněte se před zaměstnavateli!

Víte, jak zaujmout zaměstnavatele? Máte promakaný elevator pitch, nepřehlédnutelný životopis a networkujete jako profík?
Ne?

V tom případě je Konference JobChallenge 2015 přesně pro vás!
Cílem konference je připravit vás na veletrh JobChallenge 2015 tak, abyste se před zaměstnavateli ukázali v tom nejlepším světle. Znalosti, které na ní získáte, ovšem využije každý, kdo kdy musí vstoupit na pracovní trh – ať už bude pracovat ve státní správě, veřejném sektoru, podnikat, nebo se živit jako freelancer. Na konferenci navazuje e-mailingový kurz, který vám pomůže převést nově nabyté znalosti do praxe.
Konference je pro všechny studenty a absolventy Mendelovy univerzity v Brně, Masarykovy univerzity a Vysokého učení technického v Brně.