GIS Day

9. 11. 2016
Mendelova univerzita v Brně pořádají další ročník mezinárodní akce GIS Day již příští středu 16. Listopadu 2016 pod záštitou primátora města Brna.

Mendelova univerzita v Brně pořádají další ročník mezinárodní akce GIS Day již příští středu 16. Listopadu 2016 pod záštitou primátora města Brna. Vstup na akci je zdarma, registrujte si poslední volná místa na www.gisday.cz/registrace.

Více než jeden milion lidí po celém světě závisí na GIS, aby řešili problémy a dělali lepší rozhodnutí. Toho dosáhnou, budou-li umět pracovat s geografickými podklady. GIS kombinuje počítačový hardware, software a data ke sběru, správě a analyzování geografických informací.

Těšit se můžete na práci v laboratoři geografických informačních systémů, laboratoř virtuální reality, dron, přednášky a geocaching. Více informací na www.gisday.cz.

Od roku 1999 se více než 10 tisíc organizací zapojilo v rámci GIS Day do hostování událostí, jako jsou dny otevřených dveří, workshopy, komunitní výstavy, veletrhy pracovních příležitostí, školní akce a mapové projekty. I my na Mendelově univerzitě v Brně sdílíme toto přesvědčení a přinášíme Vám největší GIS Day v Brně.

Více aktualit

Všechny aktuality