CSA MENDELU pořádá Jarní fitvíkend

6. 4. 2016
Udělejte něco pro své zdraví a přijeďte si zacvičit s CSA MENDELU do Beskyd - 15. - 17. dubna JARNÍ FITVÍKEND v Antariku.

Pojeďte s námi za jarní přírodou do Beskyd, kde v typicky horských lesích a loukách, které nejsou přeplněné turisty, strávíme víkend plný pohybu i relaxu v Horském hotelu Antarik u obce Valašská Senice v nadmořské výšce 740 metrů. Antarik znamená „mezi nebem a zemí“ a příznačně tím místo našeho víkendového pobytu vyjadřuje.

Klidná okolní atmosféra hotelu i úzké sepětí s přírodou se totiž promítají do místa ubytování, které je příjemné a čisté, s domácím prostředím, aby samotná přítomnost tam byla pravým odpočinkem. Zdravý, harmonický životní styl, v souladu nejen s přírodou, ale i s okolním světem a se sebou samým, to jsou měřítka, podle kterých hostitelé přistupují ke všemu, co pro hosty připravují, ať už se postarají o výborné vegetariánské jídlo z lokálních surovin i indických specialit, nebo nabídnou doplňkové welness a sportovní služby.

15.- 17. dubna JARNÍ FITVÍKEND v Antariku

Cena 1.800 Kč zahrnuje ubytování ve dvoulůžkovém pokoji s koupelnou a wc, wifi, parkování, polopenzi (snídaně formou bufetu a servírovaná večeře o 2-3 chodech), sportovní program a zapůjčení pomůcek na něj, turistický poplatek. Zdarma je využívání venkovního bazénku.

Sportovní program (7 lekcí)
Pilates
Jóga
Port de bras
Dynamic training
Aqua training
Akrojóga
Nordic walking

Další program je ve vlastní režii. Doporučujeme využít finskou nebo ajurvédskou saunu a samozřejmě krásy a možnosti přírody k další turistice nebo cykloturistice. Antarik zapůjčuje kola i lehokola.
Za hezkého počasí proběhnou naše vybrané lekce na venkovní terase nebo louce.

Doprava na místo je individuální. Z Brna je to do Valach necelých 150 km. Pokud byste rádi cestu sdíleli s někým dalším, ať už v autě nebo v jiné dopravě, je možné se skupinově domlouvat a cestu si zpříjemnit společností 🙂
Check in je od pátečního odpoledne a check out v neděli do oběda.

Přihlášky posílejte a o další informace pište na michaela.novakova@mendelu.cz

O místě, kam pojedeme, se více dozvíte zde http://www.antarik.cz/cs/

Těšíme se na Jarní fitvíkend s Vámi v krásné přírodě!

Více aktualit

Všechny aktuality