CSA MENDELU nabízí páteční speciální lekce

18. 3. 2016
Centrum sportovních aktivit MENDELU ve spolupráci s odborníky připravilo páteční speciální lekce věnované zajímavým tématům.

 

Páteční speciální lekce

V letním semestru jsme pro Vás připravili sérii speciálních lekcí věnovaných zajímavým tématům, z příbuzných sportovních oblastí, které však v našem běžném rozvrhu nedostávají prostor.

Přijďte si zacvičit jinak, než jste zvyklí, užít si okamžik pohybu při tanci, dozvědět se něco o svém způsobu stravování a svém složení těla. V pátek, kdy v CSA neprobíhají vedené lekce, máte příležitost vyzkoušet něco nového!

Přihlášení: vždy do čtvrtka předcházejícího páteční lekci na email: michaela.novakova@mendelu.cz. Platba v hotovosti do stejného data u mě v kanceláři nebo na hodině.

Pozor, lekce jsou kapacitně omezeny.

PROGRAM

8.4. Tanec tělem i duší 14.00-15.30

Trochu street dance, trochu výrazový tanec, něco z umění, něco z každého tanečníka, dohromady contemporary dance s Anit Glosovou, baletkou ND Brno doprovázené sofistikovanou hudbou, která Vás strhne. Pro úspěch první lekce z minulého semestru, zařazujeme do programu znovu. Cena 50 Kč.

15.4. Dones si svůj jídelníček a nech se změřit 9.00-11.00

Speciálka, která bude stát za to! Ve spolupráci s AF MENDELU, která poskytla přístroj InBody a nutriční terapeutkou s Mgr., Ing. Janou Kunčickou, doktorandkou Preventivního lékařství LF MUNI uslyšíte odbornou přednášku o zdravém stravování studentů. Poté bude příležitost k diskusi a k hodnocení vlastních jídelníčků, kterou doporučuji jako jedinečnou možnost využít. Následovat bude analýza těla na InBody s následným rozborem výsledků. Cena 100 Kč.

22.4. Co se děje při dlouhodobém sedu u PC a jak být u toho zdravý 9.00-11.00

Každý z nás více či méně tráví nějaký čas sezením u počítače nebo nad knihami, občas se ozve bolest hlavy, občas píchnutí v zádech nebo pod lopatkou, občas se zablokuje krk. Příčiny, důsledky, následky a jejich odstraňování bude obsahem teoreticko-praktické lekce s příležitostí k vyšetření a doporučením ke změnám s repertoárem cviků vedené Mgr. Janou Papírníkovou Sialiny, fyzioterapeutkou Úrazové nemocnice Brno. Cena 100 Kč.

29.4. Výživa a analýza těla pro sportovce 9.00-11.00

Tentokrát Mgr., Ing. Jana Kunčická, doktorandka LF MUNI se specializací na výživu, zaměří přednášku a následnou diskusi na sportovní výživu. Probere doplňky stravy vhodné k podpoře tréninku a zaměří se na aerobní trénink, kdy si každý vyzkouší tempo cvičení na kardiostrojích pro zjištění ideální tepové frekvence ke snižování hmotnosti. Součástí bude měření na InBody a hodnocení tělesného složení ze sportovního hlediska. Nenechte si ujít příležitost k individuálnímu zhodnocení. Cena 100 Kč.Změny vyhrazeny.

Kontaktní osoba:

Mgr. Michaela Nováková, michaela.novakova@mendelu.cz, Jana Babáka 5, budova A, kanc. č. N1005

Další informace: www.csa.mendelu.czwww.facebook.com/CSA.MENDELU

Více aktualit

Všechny aktuality