Slavíme 10 let od otevření pavilonů M a X

Kampus MENDELU, prostranství mezi pavilony M a X
MENDELU

Letos v květnu si připomínáme 10 let od slavnostního otevření Mendelova biotechnologického pavilonu a pavilonu X. U této příležitosti zveme všechny zaměstnance a studenty MENDELU na oslavy, které se uskuteční ve středu 17. května 2023 od 13 do 16 hodin v univerzitním areálu.

Přijďte objevit, co všechno v sobě ukrývá pavilon M. Prostorami vás při komentované prohlídce provede přímo autor koncepčního návrhu budov – architekt Jan Chlup z Atelieru CHLUP. Součástí oslav je také požehnání univerzitního pivovaru, který ponese název JOHANN. Od 13 hodin můžete piva z produkce pivovaru ochutnat ve stánku před pavilonem M. Připravené bude také grilování a ochutnávky produktů od Ústavu technologie potravin AF MENDELU.

Program oslav
  • Slavnostní zahájení (13:00)
  • Venkovní party – čepování piva z univerzitního pivovaru JOHANN, grilování a ochutnávky z produkce Ústavu technologie potravin AF MENDELU (13:00-16:00)
  • Panelová výstava „Stavíme pavilony M a X“ (schodiště v pavilonu M, 13:00-16:00)