Přednáška: Manažerská motivace a sebedůvěra

FRRMS, budova Z, místnost Z9
Fakulta regionálního rozvoje a mezinárodních studií

Druhou přednášku z cyklu: Podnikej v praxi! povede Radovan Vaculík, lektor, poradce, kouč a jednatel společnosti TAROC CONSULTING s.r.o.

O přednášejícím:

Radovan Vaculík je zkušený lektor, konzultant a kouč, který se již přes 25 let zabývá rozvojem a školením pro obchodníky, manažery a personalisty. Již v roce 1997 získal Akreditaci na lektora obchodních, prezenčních a manažerských dovedností. V roce 2008 se stal jediným jednatelem a výhradním vlastníkem vzdělávací agentury TAROC CONSULTING s.r.o.

Bližší informace: www.taroc.cz

Hlavním cílem přednášky je představení moderních způsobů pozitivní manažerské motivace a sebemotivace. Formou modelových situací k motivaci budou vybrané metody motivace simulovány prakticky. Získané znalosti a dovednosti můžete využít ve své osobní i budoucí manažerské praxi.

Anotace přednášky:

• Představení lektora