Podnikni to!

16:30 – 19:00
ICV, budova E, učebna E01
MENDELU

Kdo se může zúčastnit kurzu?

  • Studenti MENDELU.

Cíl předmětu:

Cílem je předat studentům systém postupných kroků k tomu, aby dokázali nastartovat svůj podnikatelský záměr s minimem rizika a financí. 

Obsah:

Nastartuj vlastní podnikání při studiu s kurzem, kterým prošlo již více než 6000 podnikavých studentů! Kurzy Podnikni to! pomohly vzniknout desítkám úspěšných projektů jako Nesnězeno, ReAir nebo GoDeliver a mnoha profíkům na volné noze.

Na 8 návazných workshopech ti podnikatel z praxe předá praktické nástroje a kroky k realizaci jakéhokoli podnikatelského záměru. Naučíš se nejen to, jak svou příležitost najít, ale také jak bezpečně a co nejrychleji zjistit, zda tvůj nápad může být úspěšný.

Je tvým snem mít malou firmičku, neziskový projekt, působit jako profesionál na volné noze nebo vybudovat mezinárodní startup? Na konci kurzu budeš mít projekt, který bude mít hlavu a patu a plán, jak jej úspěšně rozjet.

Lektor:

Jaroslav Janíček
Zakladatel Affilbox.cz, Děkovačka, 5nej.cz, SvetFitness.cz
Prodával jsem baráky, hrnce, nanonátěry, školení do firem, šperky a hodinky, kreditky, pojištění, měl jsem trafiku v Brně nebo obchod na Vranovské přehradě.
Od 15 let jsem věděl, že budu podnikat, jenom jsem pořádně nevěděl s čím a tak trochu jsem se v tom plácal. Až ve 28 letech jsem se dostal k affiliate marketing, ve kterém jsem začal podnikat a budovat firmy. Díky podnikání jsem procestoval pořádnej kus světa a dalo mi svobodu, kterou bych nikde jinde nezískal. V současnosti vlastním / spoluvlastním 4 firmy, které jsou zaměřené na e-commerce a marketing.

Cena:

Studenti MENDELUZDARMA

Kapacita:

6 – 24 účastníků.

Organizátor si vyhrazuje právo uskutečnit kurz pouze při dostatečném počtu zájemců.

Registrace:

Uzavřená.

Máte otázku?

Pošlete nám své dotazy na e-mail pcentrum@mendelu.cz a předmět e-mailu nazvěte: Kurz: Podnikni to! – Mám otázku.

Mohlo by vás zajímat:

Semináře, webináře a workshopy zaměřené na osobní i profesní rozvoj a rozvoj studijních dovedností, pro studenty MENDELU je účast zdarma. Koukněte se na aktuální nabídku kurzů, zaregistrujte se k účasti na vámi vybraný kurz a těšte se!