PEFnet - 28th European Scientific Conference

budova Q
Provozně ekonomická fakulta

28th European Scientific Conference of Doctoral Students PEFnet 2024

Každoročně Provozně ekonomická fakulta Mendelovy univerzity v Brně pořádá konferenci doktorandů nazvanou PEFnet. Tato konference poskytuje doktorandům z celého světa příležitost prezentovat své výzkumné práce a navázat komunikaci s ostatními kolegy a vědeckými pracovníky. PEFnet má za cíl propojit mladé vědecké pracovníky a doktorandy, aby mohli sdílet své zkušenosti a originální vědecké přínosy na témata spojená s ekonomickými studiemi.

Hlavním záměrem této konference je umožnit doktorandům českých i zahraničních univerzit prezentovat výsledky svého výzkumného úsilí a získat zpětnou vazbu a doporučení od zkušených vědeckých pracovníků a ostatních účastníků konference.

PEFnet konference se zaměřuje na témata jako Finance a ekonomika podniku, Informatika a informační systémy, Ekonomika a hospodářská politika, ESG: Environmentální, sociální a podnikové řízení, Finance, Management, marketing a obchod, a Kvantitativní metody.

Konference proběhne 21. listopadu 2024 na kampusu Mendelovy univerzity v Brně, na Provozně ekonomické fakultě v budově Q. Jejím oficiálním jazykem je angličtina, a proto není dostupný žádný překladatelský nebo tlumočnický servis.

Za účast na konferenci se platí registrační poplatek ve výši 1250 CZK. Registrační poplatek je zdarma pro studenty PEF MENDELU.

Těšíme se na setkání s vámi na PEFnet konferenci 2024!

Kontakt pro dotazy: pefnet@mendelu.cz.