Let's talk: Stres a krize

17:00 – 18:30
Online - MS Teams
MENDELU

Kdo se může zúčastnit?

  • Studenti MENDELU

Obsah

Cítíte se často nebo dlouhodobě pod tlakem? Přerůstá Vám vše přes hlavu, dochází Vám dech anebo Vám klade život překážky, které jsou nad Vaše síly? Toto jsou nepříjemné pocity, které zažívá řada z nás.

Přijďte do naší podpůrné skupiny, kde o nich zjistíte více. Můžeme v ní sdílet, co se nás dotýká a hledat, jak s tím lépe naložit. Třeba i prostřednictvím toho, co funguje ostatním.

Najděme podporu sami v sobě a dopřejme si (sebe)péči. V naší otevřené podpůrné skupině nabídneme společný prostor pro sdílení, a také i psychologické tipy „jak na to“.

Uvařte si šálek dobrého čaje do vašeho oblíbeného hrnečku, zachumlejte se v křesle a připojte se na setkání s námi.

Těšíme se na vás.

Bára, Zdeňka

Moderátorky

PhDr. Zdeňka Hort, Ph.D.
Aktuálně pracuji jako psycholožka, kariérová poradkyně a koučka v Poradenském a profesním centru MENDELU. nnMám za sebou více než 15 let zkušeností s psychologickým poradenstvím zejména vysokoškolských studentů. nnKromě individuálních konzultací se věnuji pořádání skupinových kurzů zaměřených na seberozvoj a objevování a naplňování potenciálu mých klientů.
Mgr. Barbora Šímová
V Poradenském a profesním centru MENDELU poskytuji psychologické poradenství.nnMám zkušenosti s telefonickou krizovou intervencí na lince důvěry a z předchozí praxe školní psycholožky také s psychodiagnostikou. nnVěnuji se theravádové meditaci a zajímám se o různé způsoby relaxace.

Cena

Studenti MENDELU ZDARMA

Jak se zúčastnit?

  • Máte-li zájem zúčastnit se podpůrné skupiny, zaregistrujte se prostřednictvím přihlašovacího formuláře.
  • Organizátor si vyhrazuje právo uskutečnit podpůrnou skupinu pouze při dostatečném počtu zájemců.
  • Jak zrušit registraci? Na e-mail pcentrum@mendelu.cz nám pošlete zprávu „Let’s talk – chci se odhlásit“.
  • Potřebujete se nás ještě na něco zeptat? Vaše dotazy nám pošlete na e-mail pcentrum@mendelu.cz, (prosíme, nazvěte předmět e-mailu „Let’s talk“).