Let's talk: Stres a krize

Kdo se může zúčastnit?

• Studenti MENDELU.

Obsah:

Cítíte se často nebo dlouhodobě pod tlakem? Přerůstá Vám vše přes hlavu, dochází Vám dech anebo Vám klade život překážky, které jsou nad Vaše síly? Toto jsou nepříjemné pocity, které zažívá řada z nás.

Přijďte do naší podpůrné skupiny, kde o nich zjistíte více. Můžeme v ní sdílet, co se nás dotýká a hledat, jak s tím lépe naložit. Třeba i prostřednictvím toho, co funguje ostatním.

Najděme podporu sami v sobě a dopřejme si (sebe)péči. V naší otevřené podpůrné skupině nabídneme společný prostor pro sdílení, a také i psychologické tipy „jak na to“.

Uvařte si šálek dobrého čaje do vašeho oblíbeného hrnečku, zachumlejte se v křesle a připojte se na setkání s námi.

Těšíme se na vás!

Moderátorky:

PhDr. Zdeňka Hort, Ph.D.
Aktuálně pracuji jako psycholožka, kariérová poradkyně a koučka v Poradenském a profesním centru MENDELU.

Mám za sebou více než 15 let zkušeností s psychologickým poradenstvím zejména vysokoškolských studentů.

Kromě individuálních konzultací se věnuji pořádání skupinových kurzů zaměřených na seberozvoj a objevování a naplňování potenciálu mých klientů.
Mgr. Barbora Šímová
V Poradenském a profesním centru MENDELU poskytuji psychologické poradenství.

Mám zkušenosti s telefonickou krizovou intervencí na lince důvěry a z předchozí praxe školní psycholožky také s psychodiagnostikou.

Věnuji se theravádové meditaci a zajímám se o různé způsoby relaxace.

Cena:

Studenti MENDELU ZDARMA

Jak se zúčastnit?

Skupina již proběhla. Registrace zájemců o účast je uzavřená.

Máte otázku?

Potřebujete se nás ještě na něco zeptat? Vaše dotazy nám pošlete na e-mail pcentrum@mendelu.cz a předmět e-mailu nazvěte: Kurz: Let’s talk stres a krize – Mám otázku.

Mohlo by vás zajímat:

Aktuální přehled kurzů poradenského a profesního centra: