Jak zkrotit stres ve zkouškovém období

MENDELU

Kdo se může zúčastnit kurzu?

• Studenti MENDELU.

Obsah:

Cítíte, že se toho na Vás valí moc a že Vás stres blokuje v podávání výkonů u zápočtů a zkoušek?

Zkoušky za Vás neuděláme a ani neumíme zastavit čas, ale můžeme se společně podívat na to, jak se ve vypjatých situacích dostat pod kontrolu a tím být efektivnější a zvýšit svoji studijní úspěšnost.

Z webináře si odnesete praktické rady a triky jak na stres, které můžete trénovat doma nebo rovnou při písemce, např. dýchání do čtverce, brániční dech, bilaterální stimulaci, parciální svalovou relaxaci, přerámování. Budete odcházet s tím, že je to výzva, na kterou máte.

Lektorka:

PhDr. Zdeňka Hort, Ph.D.
Aktuálně pracuji jako psycholožka, kariérová poradkyně a koučka v Poradenském a profesním centru MENDELU.

Mám za sebou více než 15 let zkušeností s psychologickým poradenstvím zejména vysokoškolských studentů.

Kromě individuálních konzultací se věnuji pořádání skupinových kurzů zaměřených na seberozvoj a objevování a naplňování potenciálu mých klientů.

Cena:

Studenti MENDELU ZDARMA

Jak se zúčastnit?

Kurz již proběhl. Registrace zájemců o účast je uzavřená.

Máte otázku?

Potřebujete se nás ještě na něco zeptat? Vaše dotazy nám pošlete na e-mail pcentrum@mendelu.cz a předmět e-mailu nazvěte: Kurz: Jak zkrotit stres – Mám otázku.

Mohlo by vás zajímat:

Aktuální přehled kurzů poradenského a profesního centra: