Jak vystupovat z komfortní zóny

Online – MS Teams
MENDELU

Kdo se může zúčastnit kurzu?

• Studenti MENDELU.

Záměr:

Z komfortní zóny vystupujeme každý den a moc dobře víme, že se potřebujeme „otrkávat“ k tomu, abychom něčeho dosáhli, abychom si mohli jít za svými cíli a abychom ve finále byli šťastní. Jenže to není úplně snadné. Pojď se naučit, jak na to, a staň se s námi tak trochu dobrodruhem :-).

Obsah:

Co se naučíš:

• Co je to komfortní zóna a proč z ní ven.
  • Mýty kolem vystupování z komfortní zóny.
  • Tipy na výstupy pro začátečníky i pokročilé.
  • Jak pracovat se svým strachem, aby tě neblokoval.

Lektorka:

MgA. Iva Hájková Peláková
Koučka, kariérní poradkyně a lektorka osobního rozvoje.

Pomáhám klientům, zejména studentům, hledat tu správnou cestu a dosahovat cílů.

Vystřídala práci na volné noze, v korporátu, ve státním podniku i na univerzitě.

Sama jsem se dlouho učila vystupovat z komfortní zóny, až jsem zjistila, že mě to baví. Je to však nikdy nekončící proces.

Cena:

Studenti MENDELUZDARMA

Kapacita:

6 – 30 účastníků.

Organizátor si vyhrazuje právo uskutečnit kurz pouze při dostatečném počtu zájemců.

Forma:

Interaktivní s využitím kamery, mikrofonu a chatu. Webinář bez záznamu.

Registrace:

Uzavřená.

Máte otázku?

Pošlete nám své dotazy na e-mail pcentrum@mendelu.cz a předmět e-mailu nazvěte: Kurz: Výstup z komfortní zóny – Mám otázku.

Mohlo by vás zajímat:

Semináře, webináře a workshopy zaměřené na osobní a profesní rozvoj a rozvoj studijních dovedností. Pro studenty MENDELU je účast zdarma.