O čem kurz bude?
- Proč děláme něco jiného než to, o čem si myslíme, že je pro nás to nejlepší? A proč je tak těžké začít?
- Co na prokrastinaci platí a jak se jí úspěšně vyhnout: techniky a přístupy, které v boji s prokrastinací pomáhají.
- Jak velkou roli hraje motivace. Jak důležité je, umět se správně odměnit. Seznámíte se s všudypřítomnými motivátory.
- Součástí kurzu je teorie i praktická cvičení a bude i prostor pro vaše názory a zkušenosti a jejich sdílení s ostatními.
Proč se zúčastnit?
Děláte místo důležitých úkolů a činností ty nedůležité? Pořád jste ve skluzu? Odevzdáváte práci na poslední chvíli? Zapomínáte opakovaně na to, co jste chtěl/a udělat? Komplikuje vám odkládání činností dosažení vašich cílů a životní spokojenosti? Máte z odkládání pocity viny, cítíte se unavení, bez energie?
Přijďte na náš kurz Jak bojovat s prokrastinací a dozvíte se, co můžete dělat, abyste odkládal/a méně. První krok je na vás! 😉 S dalšími kroky vám pomůžeme.
Co se účastníkům líbilo
„Nové myšlení ohledně důvodu prokrastinace a jak proti ní bojovat.“
„Zamyšlení nad komplexností tématu a některé metody jak prokrastinaci nakopat.“
Lektorka
Věnuji se theravádové meditaci a zajímám se o různé způsoby relaxace.
Účastníci
Studenti a zaměstnanci MENDELU
Kapacita kurzu
6–20 účastníků
Otázky a odpovědi
Studenti i zaměstnanci MENDELU mají kurz zdarma.
Místo na kurzu si zajistíte včasnou registrací. Kapacita účastníků je omezená.
Ano, registrací se zavazujete k účasti na kurzu.
Přijde Vám informativní e-mail o Vaší registraci.
Pokud neobdržíte informativní e-mail během pár minut od odeslání registrace, pravděpodobně jste ve formuláři uvedl/a chybně Vaši e-mailové adresu. Registraci zopakujte a vložte Váš e-mail správně.
Přijde Vám informativní e-mail o Vaší registraci.
S předstihem před kurzem Vám pošleme e-mailem pozvánku.
Odpovězte na pozvánku: ✔ Přijmout / × Odmítnout
Organizátor si vyhrazuje právo uskutečnit kurz pouze při dostatečném počtu zájemců. V případě zrušení kurzu Vás budeme informovat e-mailem.
Ať Vám nic neunikne, kontrolujte si ve Vaší e-mailové schránce složky SPAM, Junk Email, Další.
Ne. Kurzu se mohou zúčastnit pouze studenti a zaměstnanci MENDELU.
Je v pořádku změnit názor a dát nám o tom vědět!
Odregistrujte se. Můžete to udělat několika způsoby:
Pošlete nám e-mail na pcentrum@mendelu.cz a do předmětu napište: Jak bojovat s prokrastinací – ODREGISTROVAT
Odpovězte na e-mailovou pozvánku na kurz: × Odmítnout
Ne, na kurz musíte přijít osobně.
Ne, kurz natáčet nebudeme.
Workshop má svoji strukturu a pozdním příchodem nejen uberete sobě, ale narušíte i práci ostatním. Proto je vhodné přijít včas.
Workshop je interaktivní a má svoji strukturu a dřívějším odchodem nejen uberete sobě, ale narušíte i práci ostatním. Proto není vhodné odcházet dřív.
Ne, ale v budově je automat na kávu a v blízkosti budovy se nachází několik možností občerstvení.
Pošlete nám své dotazy e-mailem na: pcentrum@mendelu.cz a předmět e-mailu nazvěte: Jak bojovat s prokrastinací – DOTAZ
Mohlo by vás zajímat
Kalendář akcí
-
01Pro
Termín podání přihlášek do NMgr. studia (ZS 2025/2026)
1. 12. 2024 – 18. 5. 2025 -
02Kvě
Darujme krev s Vojtou
2. 5. 2025 – 21. 5. 2025Nemocnice u sv. Anny v Brně -
10Kvě
MAJÁLES 2025
10. 5. 2025Náměstí Svobody, BVV -
12Kvě
Talentová zkouška - bakalářský studijní program Design nábytku
12. 5. 2025 – 15. 5. 2025Zemědělská 3, Brno, budova T -
13Kvě
Psychodiagnostika: Jak mi to myslí? Jaký jsem? Co mě baví?
13. 5. 20258:00 – 12:00Budova E - učebna E22, Zemědělská 5, Brno -
13Kvě
Přednáška: Regionální politika v praxi
13. 5. 202513:00Aula, Budova Z, FRRMS