Festival Mgr. programů MENDELU

8:30 – 12:30
budova Q, přízemí
MENDELU

Kam po bakaláři?

Potkej se s garanty a studujícími magisterských programů MENDELU. Zjistíš detaily o studiu na magisterských programech MENDELU. Co se například dozvíš?

Rozdíly oproti bakalářskému studiu:

Budou ti vysvětleny rozdíly mezi magisterským a bakalářským studiem, včetně hlouběji se zabývajících témat, možností specializace a většího důrazu na výzkum či aplikované dovednosti.

Přehled předmětů:

Dozvíš se o struktuře magisterského programu, jeho povinných a volitelných předmětech a o tom, jaké dovednosti a znalosti můžeš získat v průběhu studia.

Zkušenosti současných magisterských studentů:

Současní magisterští studenti ti představí své zkušenosti se studiem, praxí a profesními výzvami, což ti může poskytnout užitečné perspektivy při rozhodování se pro svou vlastní kariéru a studijní plány.

Pomoc studia v kariéře:

Získáš informace o tom, jak může magisterské studium pomoci ve tvé kariéře, zvýšit tvé odborné znalosti a dovednosti a poskytnout ti lepší příležitosti v pracovním světě.

Profesní možnosti:

Zjistíš možnosti, které máš po absolvování magisterského programu, včetně potenciálních kariérních cest a oblastí, ve kterých můžeš pracovat.

Možnosti praxe:

Seznámíš se s možnostmi praxe, stáží a dalších příležitostí k získání praktických zkušeností v průběhu svého magisterského studia.

Zaměstnanost v oboru:

Bude ti poskytnuta informace o procentu lidí zaměstnaných v oboru, kterým se tvůj magisterský program věnuje, což ti pomůže lépe porozumět perspektivám na trhu práce.

A mnohé další.

Objev možnosti, které ti nabízí ukončený bakalář. Hodně štěstí!