Den otevřených dveří na AF

10:00 – 14:00
Agronomická fakulta MENDELU, Zemědělská 1, Brno
Agronomická fakulta

Váháš, kam po střední škole? Přijď se podívat, jak to chodí u nás na Agronomické fakultě MENDELU. Dozvíš se, co obnáší studium, jaké programy můžeš studovat, prohlédneš si kampus a naše moderní výukové prostory a o studentském životě se můžeš pobavit přímo se studenty.

Harmonogram
  • 10:00 – společný začátek – prezentace, budova Q, posluchárna Q 01
    (informace k přijímacímu řízení, představení studijních programů a průběhu studia, informace k zahraničním výjezdům, ubytování na kolejích, ukázky ze života na fakultě)
  • 11:00-14:00 – prohlídka výukových prostor
    (stanoviště rozdělená dle studijních programů)
Jak si DOD co nejlépe užít?

Přijď chvíli před 10:00 do posluchárny Q 01. Tam se dozvíš všechno podstatné k přijímačkám. Na místě budou studijní referentky, ambasadoři studijních programů, zástupci zahraničního oddělení i správy kolejí. Pokud máš dotaz, tohle je to správné místo, kde se zeptat.

Od 11:00 do 14:00 pak máš prostor si individuálně projít stanoviště všech studijních programů, které tě zajímají. Na stanovišti se dozvíš podrobnosti k danému studiu, a navíc tě přímo vyučují provedou výukovými prostorami a ukážou ti, čemu se v rámci studia můžeš věnovat.

Přehled stanovišť
MÍSTOSTUDIJNÍ PROGRAM
Budova MTechnologie potravin, Pivovarství a sladařství, Zootechnika, Molekulární biologie a biotechnologie, Fytotechnika, Profesní zemědělství
Budova QAgroekologie, Aplikovaná technika
Budova CZemědělské inženýrství
Budova RProvoz techniky
Info pointy
místoco zde najdeš
Budova QStudijní oddělení, zahraniční oddělení, správa kolejí, studentští ambasadoři
Budova CUnie studentů Agronomické fakulty, Obchůdek AF s prodejem fakultního merche
Mapa areálu s vyznačenými stanovišti a info pointy