BRNO SPACE – STUDENT CONFERENCE 2023

Kampus MENDELU, budova C, učebna C02
Agronomická fakulta

Kosmickému výzkumu, aplikacím a technologiím se bude věnovat konference BRNO SPACE – STUDENT CONFERENCE 2023, která se uskuteční ve čtvrtek 27. dubna 2023 v prostorách kampusu MENDELU. Akci pořádají tři největší brněnské univerzity – MENDELU, MUNI a VUT – ve spolupráci s Brno Space Clusterem a dalšími partnery. Cílem konference je vytvořit platformu pro vzájemné setkávání, poznávání a spolupráci nejen univerzitních studentských týmů, ale také mezi nimi a komerčním sektorem a dalšími partnery, kteří kosmické aplikace v různých podobách využívají.

Konference je určená studentům bakalářských, magisterských a doktorských studijních programů, akademickým a výzkumným pracovníkům, zástupcům komerčních firem z dotčených oborů, ale i všem dalším zájemcům včetně studentů posledních ročníků škol středních.

Registraci je nutné provést do 25. dubna 2023.
Do registračního e-mailu prosím napište: (1) své jméno a příjmení a (2) instituci, kterou zastupujete, případně další informace, které chcete organizátorům sdělit. E-mail prosím zašlete na: katarina.molnarova@mendelu.cz.