Akademické mistrovství ČR, Evropský pohár FIS/UNI a Memoriál Jiřího Havla

23. 2. 2015
Od 20. do 22. 2. 2015 proběhlo na Bílé v Beskydech Akademické mistrovství ČR, Evropský pohár FIS/UNI a Memoriál Jiřího Havla.

Závodu se účastnilo na 130 sportovců z dvaceti českých vysokých škol. Celou akci uspořádalo Centrum sportovních aktivit Mendelovy univerzity v Brně pod vedením Jakuba Havla a pod záštitou hejtmana Moravskoslezského kraje, primátora města Brna, předsedy ČAUS a rektora MENDELU. 

Rektor MENDELU Prof. RNDr. Ladislav Havel, CSc také vyhlásil letošní akademické mistrovství jako l. ročník Memoriálu nedávno zesnulého a dlouholetého organizátora akademických mistrovství Jiřího Havla a poskytl pro nejlepšího českého akademika a českou akademičku (na základě součtu časů z obou pořádaných disciplin) putovní pohárovou cenu, kterou získali v kategorii mužů Václav Vrzgula (VŠB Ostrava) a Michaela Smutná (VŠEM Praha). 

Vyhlášení vítězů všech kategorií a úrovní proběhlo velice důstojným způsobem za přítomnosti primátora města Brno, rektora MENDELU a zástupců SLČR, Vítězové byli odměněni poháry, medailemi, diplomy, věcnými cenami a na 1.-3.místě celkového hodnocení disciplín i finančními odměnami od areálu Ski Bílá.

Kompletní výsledky jsou k dispozici na:

www.czech-ski.com // alpské disciplíny // závody a výsledky

nebo

www.fis-ski.com // alpin // results.

Foto, zleva: primátor města Brna Ing. Petr Vokřál, rektor prof. RNDr. Ladislav Havel, CSc, vítězka Memoriálu/ženy Michaela Smutná VŠEM, vítěz Memoriálu/muži Václav Vrzgula VŠB, Jakub Havel, Ph.D vedoucí CSA.

{FUNCTION[„po-modules-photogallery“](id=246)}

 

Více aktualit

Všechny aktuality