Den pro Amazonii

17. 5. 2017
FRRMS MENDELU zve na cyklus přednášek a filmové projekce v rámci festivalu latinskoamerické kultury Merkádo. Den pro Amazonii se bude konat 1. 6. 2017 od 12:00-22:00 v sálu Břetislava Bakaly.

V rámci doprovodného programu festivalu MERKÁDO – Latinská Amerika na Moraváku jsme ve spolupráci s Mendelovou Univerzitou v Brně připravili panel přednášek spojených s tématem Amazonie. Pozvání přijalo mnoho hostů z řad odborné veřejnosti, můžete se tak těšit na velmi zajímavé přednášky.

Díky spolupráci s Masarykovou univerzitou budeme mít možnost představit vybrané dokumentátní snímky o Salvadoru. Ve večerních hodinách se můžete těšit na projekci celovečerního snímku „El lugar más pequeňo“ / „Nejmenší ze všech míst“.

Více o programu naleznete na www.merkadofest.cz Přihlásit na událost se můžete na Facebooku:

Budeme se těšit 1. června na viděnou v sálu Břetislava Bakaly a 2. června na Moravském náměstí, které proměníme na jeden den v Latinskou Ameriku!