31. ročník Lesnické všestrannosti

20. 3. 2017
14 evropských týmů, Motorovky, Střelba, Poznávačky, Orienťák, Harvestor. To vše již 31. Lesnická všestrannost! Přijďte 28.3. do Lužánek.

Letošní již 31. ročník soutěže Mezinárodní Lesnická všestrannost 2017 se uskuteční ve dnech 27. – 31. března v Brně. Soutěž je každoročně organizována Spolkem posluchačů Lesnické a dřevařské fakulty  MENDELU. Letos nad akcí opět převzal záštitu ministr zemědělství pan Marian Jurečka. 

Na soutěž do Brna přijede poměřit své síly 14 týmů z celé Evropy které v úterý 28. března před zraky diváků v centru města Brna v Lužánkách rozeznějí motorové pily a zahájí za přítomnosti děkana LDF MENDELU celou soutěž. Po zahájení budou veřejně soutěžit v řezání motorovými pilami na čas a zručnost. Během zahájení bude pro širokou veřejnost pořádán bohatý doprovodný program s Lesní pedagogikou a ukázkami různých zájmových činností studentů jako např. například sokolnictví, stromolezectví a ukázky lovecké hudby. Letos vystoupí vicemistr světa v soutěži Timpersports Martin Komárek.

Přijďte se podívat a podpořit domácí tým!

Program

Více aktualit

Všechny aktuality