Jak knockoutovat manipulátora

13:00 – 17:00
Budova E (ICV), učebna E03
MENDELU

Kdo se může zúčastnit kurzu?

  • studenti MENDELU
  • zaměstnanci MENDELU

Obsah

S manipulací se setkáváme téměř denně. Jedná se o situaci, kdy se nám někdo snaží podsunout názor, postoj či konkrétní rozhodnutí, aniž bychom si toho všimli. Manipulátor se nás snaží ovlivnit různými způsoby tak, abychom mu vyšli vstříc a vyhověli mu. Někdy probíhá manipulace zjevně, jindy zase skrytě. Je velmi možné, že sami občas nevědomě využíváme některé z manipulativních technik ve vztahu k našemu okolí.

Na tomto kurzu budete seznámeni s některými typy manipulace v komunikaci a dozvíte se, jak na ni efektivně reagovat.

V rámci praktické části budete mít možnost si manipulaci vyzkoušet, jak z pozice manipulátora, tak z pozice manipulovaného.

Lektor

Ing. Přemysl Doležal
„Úspěšný člověk je ten, který dokáže postavit pevné základy z cihel, které po něm ostatní házejí.“ David Brinkley

Vzdělávání a rozvoji dospělých jsem se začal věnovat již v průběhu studia na Provozně ekonomické fakultě Mendelovy univerzity v Brně.

Své zkušenosti z obchodní činnosti, komunikace a rozvoje osobnosti jsem si rozšiřoval o nové znalosti a dovednosti i po ukončení studia (2008) v rámci spolupráce s komerčními firmami i neziskovými
organizacemi.

Pracovně jsem působil v malých, středních i velkých firmách na různých pozicích včetně manažerských. Profesně jsem se věnoval řízení projektů, zefektivňování procesů, zavádění inovací, oblasti komunikace, propagace, rozvoji a motivaci pracovníků (mentoring, koučing, práce se stresem).

Školící činnost mě velmi naplňuje, rád předávám své praktické zkušenosti. Mými přednáškami, kurzy a workshopy prošly stovky zaměstnanců firem i nezaměstnaných, studentů SŠ/VŠ, kterým jsem předal to nejlepší ze sebe.

Cena

Studenti MENDELUZDARMA
Zaměstnanci MENDELUZDARMA

Jak se zúčastnit?

  • Máte-li zájem zúčastnit se kurzu, zaregistrujte se prostřednictvím přihlašovacího formuláře.
  • Organizátor si vyhrazuje právo uskutečnit kurz pouze při dostatečném počtu zájemců.
  • Jak zrušit registraci? Na e-mail pcentrum@mendelu.cz nám pošlete zprávu „kurz: Jak knockoutovat manipulátora – chci se odhlásit“.
  • Potřebujete se nás ještě na něco zeptat? Vaše dotazy nám pošlete na e-mail pcentrum@mendelu.cz, (prosíme, nazvěte předmět e-mailu „kurz: Jak knockoutovat manipulátora“).
Přejít k registraci